Hírek

MEGHÍVÓ

Nyomtatás PDF

meghivo

Fontos időpontok

Nyomtatás PDF

Beiratkozások:

9. évfolyam részére:
2013. június 28. 8:00 - 12:00,
További évfolyamok részére:
2013. július 10. 8:00 - 12:00,
2013. augusztus 14. 8:00 - 12:00,

Javító és osztályozóvizsga időpont:
2013. augusztus 27-28.

Tanévnyitó:
2013. szeptember 02.

Kollégiumba költözés:
2013. szeptember 01.

Ideiglenes felvételi jegyzék 2013-14

Nyomtatás PDF

A következő tanévre felvett tanulók jegyzéke letölthető és megtekinthető itt.

Igazgatói dicséretek

Nyomtatás PDF

Szabó Sándor általános igazgatóhelyettes a március 15-i iskolai ünnepség alkalmából

igazgatói dícséretben részesítette az alábbi tanulókat:

 

Horváth Klaudia 11.A Biológia OKTV országos döntő felkészítő tanár: Deresné Szép Márta
Freidl András 12.J SZKTV Országos döntőbe jutásért felkészítő tanár: Kovács László, Steindl Gábor, Kósa Károly
Illés Balázs 14.E OSZTV országos döntőbe jutásért felkészítő tanár: Kovács László, Steindl Gábor
Pál Gergely 10.I Történelem OSZTV regionális döntőbe jutott felkészítő tanár: Pál János
Sánta György 10.I Történelem OSZTV regionális döntőbe jutott felkészítő tanár: Pál János
Füstös Bence 10.K Matematika OSZTV regionális döntőbe jutott felkészítő tanár: Pál Gyöngyi
Oláh Norbert 9.E Szép Magyar Beszéd megyei döntő 3. helyezetje felkészítő tanára: Csehné Varga Csilla
Gelencsér Gábor 12.J 12.J SZKTV elődöntőben nyújtott teljesítményéért felkészítő tanár: Kovács László, Steindl Gábor, Kósa Károly
Talabér Roland 12.J SZKTV elődöntőben nyújtott teljesítményéért felkészítő tanár: Kovács László, Steindl Gábor, Kósa Károly
Hegyfalvi Csaba 11.A Rudnay Matematikai Verseny 3. helyezés felkészítő tanár: Radákné Táborszki Ágnes
Lakner Martin 11.A Rudnay Matematikai Verseny 3. helyezés felkészítő tanár: Radákné Táborszki Ágnes
Küher Regina 10.A Rudnay Matematikai Verseny 3. helyezés felkészítő tanár: Maász Róbertné
Kisdeák Marcell 11.A

Rudnay Matematikai Versenyen való

eredményes szereplésért

felkészítő tanár: Radákné Táborszki Ágnes
Árvai Adrián 11.A

Rudnay Matematikai Versenyen való

eredményes szereplésért

felkészítő tanár: Radákné Táborszki Ágnes
Beke Sarolta 10.A

Rudnay Matematikai Versenyen való

eredményes szereplésért

felkészítő tanár: Maász Róbertné
Koósz Máté 9.E

Rudnay Matematikai Versenyen való

eredményes szereplésért

felkészítő tanár: Maász Róbertné
Hervai Manó 9.E

Rudnay Matematikai Versenyen való

eredményes szereplésért

felkészítő tanár: Maász Róbertné
Laczó Zsófia 9.B

Rudnay Matematikai Versenyen való

eredményes szereplésért

felkészítő tanár: Maász Róbertné
Bogdány Balogh Balázs 9.E

Rudnay Matematikai Versenyen való

eredményes szereplésért

felkészítő tanár: Maász Róbertné
Kovács Ferenc 9.E

Rudnay Matematikai Versenyen való

eredményes szereplésért

felkészítő tanár: Maász Róbertné
Horváth Petra 9.B

Rudnay Matematikai Versenyen való

eredményes szereplésért

felkészítő tanár: Maász Róbertné
Balogh Tibor 12.E

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Csalló Ádám 12.E

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Füstös Attilla 11.B

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Barbalics Zoltán 11.E

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Barbalics Tamás 11.E

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Hamarics Ádám 9.B

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Magyar Boldizsár 9.B

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Tóth Péter 12.K

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Orsós Norbert 10.I

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Kovács Krisztián 11.B

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Nagy Szilárd 11.B

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Csonka Zoltán 10.J

VI. korcsoportos fiú kézilabdacsapat Diákolimpia

Országos Elődöntő 2. helyezés

felkészítő tanár: Balogh Veronika
Baji Róbert 11.J tanulmányi és gyakorlati munkájáért  
Hutterer András 11.J tanulmányi és gyakorlati munkájáért  
Tóth Gergely Gábor 11.K Tanulmányi munkájáért  
Szemes Dávid 14.E tanulmányi munkájáért  
Kis-Nádai József 14.E

Mezőgazdasági munkákban végzett aktív és

önzetlen munkájáért

 
Kovács Roland 14.E

Mezőgazdasági munkákban végzett aktív és

önzetlen munkájáért

 
Patkó Lajos 11.I

jó tanulmányi eredményért és

gyakorlati munkájáért

 
Récsei József 11.I közösségi tevékenységéért  
Horváth Ádám 11.I

jó tanulmányi eredményért és

gyakorlati munkájáért

 
Virág Dániel 11.I jó tanulmányi munkájáért  

Ideiglenes felvételi jegyzék

Nyomtatás PDF

A 2012-13-as tanévre felvett tanulókat tartalmazó dokunentum elolvasható itt

Névadónk majdnem elfeledett könyve

Nyomtatás PDF

Honlapunkon is közzétesszük Nagyváthy Jánosnak a cenzúra által 200 évre elzárt, és a közelmúltban megjelent könyvét.

Elérhető ITT>>

Kézilabda diákolimpia

Nyomtatás PDF

Kézilabda diákolimpia VI. korcsoport


    A 2011/2012 - es tanév VI. korcsoportos kézilabda diákolimpia megyei küzdelmeiben három középiskola, két csurgói, a Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium és Általános Iskola, a Nagyváthy János Középiskola és a nagyatádi Ady Gimnázium vett részt. Az első két forduló fordulón, Csurgón, –nem kis meglepetésre- a Nagyváthy Középiskolások heroikus küzdelemben felülkerekedtek a másik csurgói középiskola csapatán, a harmadik hely a Nagyatádnak jutott. A harmadik forduló Nagyatádon került megrendezésre melynek eredményeitől függetlenül a Nagyváthy kézilabdázói már az országos elődöntő biztos résztvevőinek tudhatták magukat.

 

kezi01

Csurgó, Csokonai-Csurgó, Nagyváthy mérkőzés

 

Az országos elődöntő Nagykanizsán, 2011. december 16.-án zajlott le, négy csapat részvételével. A helyszíni sorsolást követően az első mérkőzést a Szentgotthárd és Kistérsége Oktatási Intézmény és a veszprémi Ipari Szakközépiskola és Gimnázium játszotta, mely a Veszprém győzelmével végződött. A második mérkőzés a két szomszéd megye csapata, a nagykanizsai Dr. Mező Ferenc-Thúry György Gimnázium és Szakképző Iskola és a csurgói Somogyi TISZK Közép- és Szakiskola Nagyváthy János Középiskolája és Szakiskolája között zajlott, ahol 26-17-es csurgói győzelem született.
Izgalommal várhattuk tehát a döntőt a Csurgó és Veszprém csapatai között. A mérkőzésen a csurgói alakulat keményen küzdve, becsületesen helytállva kapott ki (Csurgó-Veszprém 17-21 (9-12) ) a jobb játékerővel és több cserével rendelkező, Kiss Szilárd által dirigált Veszprém csapatától. Gratulálunk!

 

kezi02

A Nagyváthy János középiskola VI. Korcsoportos csapata

 

A csapat tagjai: Balogh Tibor, Barbalics Tamás, Barbalics Zoltán, Csalló Ádám, Csonka Zoltán, Füstös Attila, Hamarics Ádám, Kovács Krisztián, Magyar Boldizsár, Nagy Szilárd, Orsós Norbert, Tóth Péter, Testnevelők: Balogh Veronika, Pál Gyöngyi

 

Balogh Veronika

a 2011-12 tanév eredményei

Nyomtatás PDF

Nemzetközi szántóverseny

  Zsobrák Ádám 12.I (gazda)  4. helyezés

     Felkészítő tanár: Kósa Károly szakoktató

OKTV II. fordulójába jutott

  Biológia Horváth Klaudia 11.A

     Felkészítő: Deresné Szép Márta

  Kémia Hegyfalvi Csaba és Maász Máté 11.A

     Felkészítő tanár: Radákné Táborszki Ágnes

A csurgói Csokonai Közösségi Ház által nevezett kvíz vetélkedőn

  3. helyezést ért el a 11.A osztály csapata:

     - Bartos Patrik

     - Árvai Adrián

     - Dudli Dorina

     - Lakner Martin

     Felkészítő tanár: Kiss Balázs

VI. korcsoportos fiú kézilabda diákolimpia

  megyei I. helyezés

     A csapat tagjai:

-         Balogh Tibor 12.E

-         Csalló Ádám 12.E

-         Füstös Attila 11.B

-         Nagy Szilárd 11.B

-         Kovács Krisztián 11.B

-         Barbalics Tamás 11.E

-         Barbalics Zoltán 11.E

-         Tóth Péter 12.K

-         Csonka Zoltán 10.J

-         Orsós Norbert 10.I

-         Hamarics Ádám 9.B

-         Lakatos Mátyás 9.B

-         Magyar Boldizsár 9.B

-         Simon Bence 9.B

-         Simon Krisztián 9.K

Felkészítő tanár: Balogh Veronika

Képzések 2012-2013

Nyomtatás PDF

A 2012-2013-as tanévben iskolánk a következő lehetőségeket ajánlja
az általános iskola 8. osztályát végző tanulóknak

 

OM kód:201178     Telephelykód: 005

 

Kód Képzési forma A tagozat neve Keret
(fő)
70 Szakközépiskola Autószerelő 32
71 Szakközépiskola Mezőgazdasági gépésztechnikus 32
72 Gimnázium Reál tagozatos 4 évfolyamos gimnázium 25
73 Szakközépiskola Humán szakközépiskola 32
74 Szakközépiskola Webgazdasági szakközépiskola 32
75 Szakképzés Bútorasztalos 30
76 Szakképzés Gazda 30
77 Szakképzés Hegesztő 30
78 Szakképzés Növénytermesztési gépüzemeltető,
gépkarbantartó
30
79 Szakképzés Szociális gondozó és ápoló 30

 

NYÍLT NAPOK: 2011. november 22 – 25.
Előzetes bejelentkezés alapján óralátogatási lehetőséget biztosítunk!

 

A beiskolázási anyag letöltése

 

További információkat mind személyesen, mind telefonon:  a szakközépiskolai képzésről a szakmai
igazgatóhelyettestől, a szakiskolai képzéssel kapcsolatban a gyakorlatioktatás-vezetőtől lehet kérni.
Minden kollégiumi ellátást igénylő tanulót el tudunk helyezni négyágyas kollégiumi szobákban.