2008/2009-es tanév eredményei

Nyomtatás PDF

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

Asztalos szakmában országos döntőbe jutott és ott 7. helyezést ért el Horváth Mihály.
Mentesül a szakmai vizsga kötelezettsége alól.
Növénytermesztő gépész szakmában országos döntőbe jutott és ott 17. helyezést ért el Sifter Zoltán.
Mentesül a szakmai vizsga gyakorlati része alól.
Mezőgazdasági gépész szakmában országos döntőbe jutott és ott 15. helyezést ért el Orsós Zoltán.
Mentesül a szakmai vizsga gyakorlati része alól.
 
Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny döntőjébe jutott és ott 19. helyezést ért el történelem tantárgyból Gárdonyi Gábor.
 
Az OKTV második fordulójába jutott kémiából
Steindl Kristóf 12.F osztályos tanuló
Az OKTV második fordulójába jutott földrajzból
Füzes Tamás 12.F osztályos tanuló
Az Öveges Fizikaverseny második fordulójába jutott
Hegyfalvi Csaba 8.A
Horváth Klaudia 8.A
Maász Máté 8.A osztályos tanulók
A Mikola Fizikaverseny második fordulójába jutott Fodor Richard 10.A osztályos tanuló
A József Attila szavalóverseny megyei (balatonszárszói) fordulójába jutott Horváth Klaudia 8. A osztályos tanuló
"Mutatós Kísérlettel" versenyen Tabon I. helyezést ért el
Császár Dávid 11.F
Fodor Richárd 10.A
Steindl Ákos 11.A
Tóth Krisztián 11.F osztályos tanulók
Krúdy Gyula prózamondó versenyen Siófokon I. helyezést ért el Horváth Klaudia 8.A osztályos tanuló
Országos német levelező csapatversenyen I. helyezést ért el
Ács Bolgárka 8.A
Harmadás Eszter 8.A
Horváth Klaudia 8.A
Országos német levelező csapatversenyen II. helyezést ért el
Dudli Dorina 8.A
Leopold Andrea 8.A
Országos német levelező egyéni versenyen II. helyezést ért el Fodor Richárd 10.A
Református Középiskolák XV. Természettudományos Diákkonferenciája 2009. Földrajz szekcióba I. helyezést ért el Füzes Tamás 12.F.
"Múzsám a természet" című rajzpályázaton
Böröndi Viktor 12.E különdíjat és III. helyezést középiskolai kategóriában.
Szemenkei Fanni III. helyezést felsőtagozatos kategóriában,
Nagy Tamara 10.A különdíjat,
Pintér Lívia 9.A II. helyezést középiskolai kategóriában.
Sajó Károly Kárpát-medencei Környezetvédelmi Csapatverseny megyei döntőjén III. helyezést ért el
Küher Regina 7.A
Beke Sarolta 7.A
Máté Kitti 7.A
Föld Napja vetélkedőn Siófokon 8.A csapata III. helyezést ért el
Bartos Patrik
Radák Gábor
Lakner Martin
Környezettudatos és fenntartható fejlődés című verseny helyezettjei
Előadás kategóriában: Puskás Patrícia 8.A - III. helyezést ért el.

Kísérlet kategóriában:
Maász Máté és Hegyfalvi Csaba 8.A - I. helyezést ért el.
Steindl Ákos 11.A - II. helyezést ért el.
Lakner Martin és Bartos Patrik 8.A - III. helyezést ért el.
Várostörténeti Vetélkedőn Csurgón I. helyezést ért el
Puskás Patrícia 8.A
Dudli Dorina 8.A
Szemenkei Fanni 8.A